Logo

UTOVARAC CASE 821B EXTRA SOSTOJBA

Број на оглас: 3021637 | Објавен на: 12.02.2019, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 €
19.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Utovaraco e vo extra sostojba 3,5 kubika korpa 97god.
BEZ ZAMENI.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач