Logo

OPEL VECTRA B KARAVAN 2.0 DTI

Број на оглас: 3021644 | Објавен на: 16.11.2018, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e zacuvana so 4 zimni i 4 letni novi gumi, registrirana. Nov Akomulator so 2 god, garancija.
klima, servo, abs, garazirana karoseriski zacuvana, motorot e 2.0 dti na lance, servisirana promeneto ulje filtri. Pali vozi
BARAJTE NA OVOJ BROJ:
078/361-645 078/361-645 078/361-645 Unco

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач