Logo

Велосипед

Број на оглас: 3021858 | Објавен на: 24.03.2019, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.200 МКД
5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам велосипед 18 брзинец

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач