Logo

Велосипед

Број на оглас: 3021860 | Објавен на: 19.03.2019, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.200 МКД
5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам велосипед 21 брзина

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач