Logo

Велосипед/Точак

Број на оглас: 3021877 | Објавен на: 13.08.2020, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава велосипед 27 брзини, оригинал менувачи SHIMANO, кочници со дискови со глицерин итн...

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач