Logo

Велосипед/Точак

Број на оглас: 3021886 | Објавен на: 08.08.2020, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава велосипед 24 брзини, оригинал менувачи SHIMANO, кочници со дискови итн...

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач