Logo

ford fokus delovi

Број на оглас: 3021957 | Објавен на: 10.11.2019, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


site delovi od strana na karoserija i mehanika za 1.8 tdci,tdi 1.8 benzin i 1.4 benzin

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач