Logo

Kupuvam Daihatsu Terios

Број на оглас: 3021960 | Објавен на: 22.11.2020, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daihatsu

Модел: Terios

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


KUPUVAM KUPUVAM KUPUVAM
KUPUVAM TERIOS
Baram da KUPAM Daihatsu Terios od 99 do 2005 godina
Ponudete da kupam Terios moze i Suzuki Jimny Mitsibushi Pinin
Ponuda na viber
070/975/291
Ve molam so realni ponudi

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач