Logo

Apartmani "PRIRODA" i Vila "PRIROD"

Број на оглас: 3022005 | Објавен на: 23.01.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 13

Квадратура: 500 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2018

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Berovsko ezero

Цена: 600 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Dokolku vi e potreben cist vozduh i dobra relaksacijja povelete vo nasite apartmani i vila priroda
KAPCITET OD: 25 LEGLA
Pogled kon priroda i ezero
Prostor za pravenje skara
Prostor za igranje na deca
ZA DECA BESPLATNO (do 15godini)

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач