Logo

Seat toledo 19tdi 99god staklo 4 novi gumi

Број на оглас: 3022096 | Објавен на: 10.11.2020, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.888 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napraven reg do 3 6 2021

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач