Logo

Med

Број на оглас: 3022109 | Објавен на: 03.02.2019, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cist,svetol, pcelin med od cista ekoloska nezagadena okolina.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 pcelar

Потврден огласувач