Logo

Magnat centar---centralen zvucnik

Број на оглас: 3022176 | Објавен на: 20.11.2018, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


zvucnikot e odlicno zacuvan,bez grebanici. Cena 1500 denari fiksna

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач