Logo

MAZDA 6

Број на оглас: 3022511 | Објавен на: 18.11.2018, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 4.500 €
4.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MAZDATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO CELOSNA SERVISNA ISTORIJA IMA FULL OPREMA, NAPRAVEN SERVIS NA CEL SET KAISI KOLATA E KAKO NOVA NEMA NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA IMA I SET ZIMSKI GUMI NOVI registrirana e do 13.11.2019 god.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач