Logo

Opel Corsa C redizajn- bez zameni!

Број на оглас: 3022641 | Објавен на: 08.11.2018, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba,1.2 twinport, napraven golem i mal servis pred 5.000km, smeneto set lance, site filtri i ulje, novi letni gumi plus dupli zimni so al. Bandazi. Bez zabeleski i BEZ ZAMENI.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 x x x x

Потврден огласувач