Logo

POJACALO PEAVEY PACER 100 SS USA

Број на оглас: 3022649 | Објавен на: 15.11.2018, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
250 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


PEAVEY PACER 100 SS MADE IN USA 45 W VO BESPREKORNA SOSTOJBA

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач