Logo

Passat b6 2.0 Tdi 8v

Број на оглас: 3022713 | Објавен на: 08.11.2018, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 5.699 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba redovno servisiran
BEZ ZAMENI

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 x x x x

Потврден огласувач