Logo

DZIP JEEP SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS

Број на оглас: 3022829 | Објавен на: 27.02.2019, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS 130 KS

KOMPLETNA OPREMA

TOP SOSTOJBA

SERVISNA KNISKA

NOVI GUMI

KOMPLETNO SERVISIRANO

REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач