Logo

СЕ ПРОДАВА МЕРЦЕДЕС

Број на оглас: 3023154 | Објавен на: 16.10.2018, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


МЕРЦЕДЕСОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА СО НОВ АТЕСТИРАН ПЛИН ДИЗНА СИСТЕМ.
ИМА ДВОЗОНСКА КЛИМА,ЕЛЕКТИЧНИ СТАКЛА,АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач