Logo

Fender Stratocaster American Standard

Број на оглас: 3023221 | Објавен на: 11.10.2018, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Се продава Fender American Standard Stratocaster (American Series 2000-2008) (Serial number Z1047660) во одлична состојба.
Гитарата е со Fender locking tuners и Tusq кобилица. Неодамна се сменети прагови Dunlop 6105 (од професионалец).
Со гитарата следува и оригинален куфер како и оригинален каиш и тремоло. Schaller Strap Locks следуваат исто гратис.
За повеќе информации и слики контактирајте ме на Viber na +46765911697 или на е-пошта: ninopageleabra@gmail.com
Само сериозни купувачи ве молам.
Поздрав, Нино

 Nikola

Потврден огласувач