Logo

Gibson Nighthawk

Број на оглас: 3023227 | Објавен на: 11.10.2018, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Се продава Gibson Nighthawk SP3 (Serial number 92566619) во одлична состојба.
Гитарата е полесна и потенка од традиционалниот Les Paul, со многу комбинации на магнетите за одличен звук.
Со гитарата следува и куфер како и нови жици Earnie Ball 10-46.
За повеќе информации и слики контактирајте ме на Viber на +46765911697 или на е-пошта: ninopageleabra@gmail.com.
Само сериозни купувачи ве молам.
Поздрав, Нино

 Nikola

Потврден огласувач