Logo

BMW 525 2004 god

Број на оглас: 3023252 | Објавен на: 16.11.2018, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 525 2004 god
Vo odlicna sostojba,redovno servisirano.Smeneto maslo na menjac. Soncev krov

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач