Logo

fiat 500

Број на оглас: 3023303 | Објавен на: 22.09.2018, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 500

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 73 kw / 99 ks

Цена: 3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava fiat 500 sport vo odlicna sostojba so dva para al. bandasi so novi zimski gumi, vo odlicna sostojba. inf. na viber 00389 78 301 995 kolata e na svajcarski tablix moze da se carini vo mk.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач