Logo

Chevrolet cruze 2.0dizel v

Број на оглас: 3023437 | Објавен на: 08.10.2018, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Cruze

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 9.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet cruze2.0dizel godinata;2009 na mk tablici istecena registracia

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач