Logo

vw Polo

Број на оглас: 3023484 | Објавен на: 20.10.2018, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.300 €
2.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Polo 1.2 benzin so realni kilometri. Uste eden par gumi i Bandasi so nego.Kontakt Samo na Viber...

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Mitko Apostolov

Потврден огласувач