Logo

Golf tdi 2.0 tdi 150 kw

Број на оглас: 3023549 | Објавен на: 14.12.2018, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 8.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf tdi 2.0 tdi klimatronik park distance navigacia TEMPOMAT SMENET NOV SET KUMPLUNG NOVI DISKOVI NOVI GURTNI NOV REBRASTI SET PERFECTNO 2PARA GUMI ODLICNO SACUVANO greyaci nasediste

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 NF

Потврден огласувач