Logo

Plin so dizni za 8 cilindri

Број на оглас: 3023850 | Објавен на: 25.05.2019, 14:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Plinot e za 8 cilindri, vo super sostojba, na kola e...mozi da se proba...so kruzna boca

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач