Logo

BMW 320D

Број на оглас: 3023919 | Објавен на: 19.12.2018, 02:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 112 kw / 152 ks

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 320D facelift vo ekstra sostojba ... Mitko 071809301

 Валандово

Прати Е-Маил

 DD

Потврден огласувач