Logo

Samsung C7

Број на оглас: 3023956 | Објавен на: 06.12.2018, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: C7

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 7.900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen od Ledikom pred edna godina

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач