Logo

Varijabilen zamaec, potisna, lamela, druk lager - Golf 3 TDI

Број на оглас: 3024402 | Објавен на: 08.10.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава сет варијабилен замаец за Golf 3 1.9 TDI

Сетот е изваден од Golf 3 1.9 TDI 110 коњи. Ламелата, потисната плоча и друг лагерот се скоро нови, помалку од 3000 km. Сетот е исправен и се продава комплет.

Контакт: 077-558-796 - Ace

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач