Logo

OPEL ASTRA 2.0 DTI 74 KW 2000 god

Број на оглас: 3024654 | Објавен на: 09.12.2018, 06:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.450 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA OPEL ASTRA 2.0 DTI 16 V 101 ks VO MNOGU ZDRAVA SOSTOJBA SE NA NEA E ORGINALNO SO FULL OPREMA
MOTOR NA LANCE
OD OPREMA:
klima
vebasto greenje
el.stakla
el.retrovizori
halogenki
6 air bag
abs
orginalno cd ozvucuvanje
komandi na volan
euro kuka
lieni bandasi
kolata e maksimalno zacuvana i redovno servisirana
REGISTIRANA CELA GODINA DO
08 11 2019

tel. 078274418
Viber. 078274418

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ANGEL

Потврден огласувач