Logo

Hyosung Karion 125cc

Број на оглас: 3024792 | Објавен на: 20.11.2018, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyosung

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2007

Модел: Karion RT125D

Километри: 10000

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kompletno ispraven vo top sostojba so mk dokumenti

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач