Logo

VW GOLF VI 1.6TDI 2012g

Број на оглас: 3024799 | Објавен на: 16.11.2018, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 8.700 €
8.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW GOLF VI 1.6TDI 105ks 2012GOD NA REALNI 180.000km SERVISIRAN I REGISTRACIJA DO 04.2019god SO FUL OPREMA!!!! MOZNI ZAMENI CENA 9500eur
MOZNOST ZA AUTO LEASING

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач