Logo

KLIMATRONIK ZA OPEL OMEGA 1995-1999 - EVTINO

Број на оглас: 3025039 | Објавен на: 12.10.2018, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: OMEGA

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KLIMATRONIK ZA OPEL OMEGA ZA DVOZONSKA KLIMA VO ISPRAVNA SOSTOJBA..
TE. 079-297-661

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач