Logo

КРОЈАЧКА ЗА ИВЕРИЦА-ИВЕРКА, KROJACKA ZA IVERICA-IVERKA

Број на оглас: 3025110 | Објавен на: 19.04.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Се продава машина за кроење на иверица во одлична состојба. Повеќе инфо на тел: 071 753 199 Мац.

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Дејан

Потврден огласувач