Logo

Alluminski bandashi za Audi..16

Број на оглас: 3025407 | Објавен на: 22.11.2020, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 165 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandashite se originall za audi..doneseni od shfajcarija... 205 55 16...so gumi M+s gumite mozhat da se koristat ushte ova sezona

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач