Logo

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

Број на оглас: 3025509 | Објавен на: 19.03.2019, 07:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: BLAGOJ GJOREV

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NA GLAVNA ULICA BLAGOJ GJOREV NOV OPREMEN 078 290 922

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 jas

Потврден огласувач