Logo

Rottweiler

Број на оглас: 3025526 | Објавен на: 14.11.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prvo birano zensko rotfajlerce staro 2 meseci od ekstra roditeli . Majkata i tatkoto imaat pedigre maloto nema

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Vencislav

Потврден огласувач