Logo

KETTLER 🇩🇪🇩🇪 Air No.1

Број на оглас: 3025646 | Објавен на: 11.12.2018, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.900 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Kettler NOV
So dve brzini
Kocnica
Podesuvanje sediste
Deca od 5 do 14 god

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач