Logo

Se prodava pezo206 2.0 hdi pali vozi.

Број на оглас: 3025753 | Објавен на: 16.10.2018, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezoto e pali vozi mnogu ekonomicno vozila reg do februari 2019 god,so ful oprema so novi gumi so napraven komplet servis. Zvonete na ovoj broj 078276965 za podetalni informacii.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач