Logo

DiMarzio Fast Track 2 (DP 182) pickup

Број на оглас: 3025799 | Објавен на: 11.10.2018, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Се продава bridge pickup DiMarzio fast Track 2.
За повеќе информации контактирајте ме на е-пошта: ninopageleabra@gmail.com или на Viber: +46765911697
Без замени.
Поздрав, Нино

 Nikola

Потврден огласувач