Logo

Asus GTX PH 1060 3gb

Број на оглас: 3025862 | Објавен на: 13.11.2018, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.999 МКД
10.250 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Одлична карта за мал формат компјутери.
Со технологија за поиздржливи фанови, совршена за гејминг 1080p

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач