Logo

BMW X5 3.0D - 218KS - 11 -03

Број на оглас: 3025885 | Објавен на: 23.03.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 3.800 €
3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BMW X5 (3.0D - 218KS) - 11mesec 2003 GODINA .VTOR SOPSTVENIK KOMPLETNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON DO 03.2020 - 075 456 111

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач