Logo

Audi a3

Број на оглас: 3026494 | Објавен на: 11.11.2018, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a3 domakinski cuvano so registracija servis gumi bez dodatni troskovi zvonete samo na 077-695-696

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач