Logo

SHARAN

Број на оглас: 3026506 | Објавен на: 11.11.2018, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sharano e vo odlicna sostojba so zelen karton registriran za poveke informacii javete se na 078-700-300

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач