Logo

KOLICKA

Број на оглас: 3026623 | Објавен на: 07.08.2020, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava, koristena no odlicno zacuvana bebeska kolicka.
ЦЕНАТА Е ФИКСНА !!!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач