Logo

Плац во село Белица

Број на оглас: 3026679 | Објавен на: 20.11.2020, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 710 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 10 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац на пат за село белица после Ресоран Чифлик во тивко и мирно место погодно за викендица до брличка река до плацот има вода и струја чисти документи парцела број 1010
Повеќе инф 075-511-055 Стојан

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 ////////

Потврден огласувач