Logo

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

Број на оглас: 3026699 | Објавен на: 09.08.2020, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 90 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2005

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 90м2,нa втори спрат.
Kомплетно e опремен со нов мебел и располага со голема отворена дневна соба со трпезарија и кујна со комплетен кујнски прибор и елементи и комплет постелнини за сите кревети, Има 2 спални соби,дневен престој со два лежаи кои може да се спуштаат.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 10000 денари месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јован 070218183

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач