Logo

Se prodavaat gumi za kola

Број на оглас: 3026744 | Објавен на: 19.10.2018, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 gumi 185/65/15 Sava Zimski, koristeni 1 mesec, kako novi

 Скопје    Општина: Петровец

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач