Logo

Personalizirani drveni kutii

Број на оглас: 3026763 | Објавен на: 17.06.2019, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Персонализирани дрвени кутии со ласерски гравирани иницијали или краток текст по желба.
Погодни за накит, интимни подароци или усб со вашите најубави моменти.
Цена на кутијата е 500 денари.
Цената на кутија со УСБ 32 GB шишенце, е 1000 денари.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovanco

Потврден огласувач