Logo

USB memoriski stik 32GB

Број на оглас: 3026766 | Објавен на: 05.05.2019, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


УСБ мемориски стик 32GB, во форма на стаклено шишенце со плутена тапа. Одлични за зачувување на вашите најзначајни фотографии и видеа.
Дополнително можете да нарачате и персонализирана кутија со ласерски гравирани иницијали или краток текст.
Цената на УСБ-то е 600 денари.
Цената на комплет УСБ и кутија е 1000 денари.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovanco

Потврден огласувач